گفت و گو و تحلیل

1399-12-20 13:58
تقی زاده: تلاش های تیم حقوقی و رایزنی میراسماعیلی باعث موفقیت شد/ آرش، مدیر ارزشی ورزش ایران است

معاون حقوقی و پارلمانی امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: تلاش های شبانه روزی تیم حرفه ای حقوقی و رایزنی های خوب آرش میراسماعیلی باعث شد تا نتیجه دادگاه حکمیت ورزش درخشان باشد و به جامعه جودو این اتفاق را تبریک می گویم.

جمشید تقی زاده که امروز ۲۰ اسفند ماه با حضور در سالن شهید افراسیابی تهران، رقابت های سوپرلیگ جودو را از نزدیک نگاه می کند، در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون جودو گفت:
خوشحالم از اینکه امروز توفیقی حاصل شد در کنار آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو در سالن شهید افراسیابی تهران حضور دارم. امروز در جمع خانواده جودوی ایران هستم و شاهدیم که اتفاق خوشایندی رخ داده و برای اولین بار ۱۸ تیم در سوپر لیگ جودو حضور پیدا کرده اند و این نشان می دهد که خون در رگ های جودو جریان دارد.

وی افزود: این اتفاقات خوب ، نشان دهنده مدیرت بسیار خوب ریاست فدراسیون جودو است، بالاخره نقش ورزش در اجتماع، اقتصاد، سلامت و بین اللمل خیلی تاثیر گذار است.

وی در ادامه صحبت های خود با اشاره به اینکه ریاست فدراسیون جودو جایگاه ویژه ای در بین الملل دارد. گفت: میراسماعیلی یکی از افرادی است که هم در نقش بین الملل جایگاه ویژه ای دارد، احساس من این است که جودو جزءو اندک فدراسیون هایی است که در بخش اقتصادی، بهترین عملکرد را داشته و این می تواند یکی از توفیق های وی باشد. ارزشی بودن میراسماعیلی یکی از فاکتورهای بسیار خوبی است که همیشه در کنار مجموعه های نظام ارزشی ما قد علم کرده است. خوشحالم که یکی از روسای محترم فدراسیون هایی است که می تواند نقش ویژه ای را در بخش های مختلف نظام ارزشی ما انجام دهد. فدراسیون جودو میتواند یکی از سرآمدها باشد.

تقی زاده، خاطرنشان کرد: تلاش های شبانه روزی تیم حرفه ای حقوقی بود که مسئولان فدراسیون جودو را یاری کرد تا بتواند نقش ویژه ای را ایفا کنند. رایزنی های خوبی هم ریاست فدراسیون جودو داشت. بنده به عنوان معاون حقوقی و پارلمانی امور استان های وزارت ورزش و جوانان سهمی را ایفا کردم تا بتواند فدراسیون جودو با سرافرازی از این امتحان بسیار سختی که وجود داشت بیرون بیایید. این رایزنی ها و دیپلماسی ورزشی را در روابط بین اللمل به همه جامعه جودو و مخصوصا آرش میراسماعیلی تبریک می گویم. از همه رسانه ها خواهش می کنم امروز دیگر باید از حاشیه ها دوری کنند و صرفا کمک ویژه ای به بدنه جودو شود.

وی در پایان با آرزوی موفیقت برای تیم ملی اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا گفت: سال ۱۴۰۰ سال بسیار خوبی برای ورزش ایران است. ما المپیک و پاراالمپیک را پیش رو داریم. امروز جوانان خوبی را در لیگ جودو دیدم که با سنین پایین ، بسیار آماده هستند که این نشان می دهد در بخش های استعدادیابی فدراسیون جودو خوب کار کرده است. ضمن اینکه از مربیان خوبی مثل حاج یوسف زاده در بخش مربیگری فدراسیون به کار گرفته شده است. این اتفاقات نشان دهنده این است که کادر فنی و کادر اجرایی توانسته اند در بهبود وضیعت جودو نقش خوبی را ایفا کنند.

انشالله که تیم ملی جودو کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا موفق باشد و بهترین اتفاقات در قرقیزستان برای جودو کشورمان رقم بخورد و شاهد بالا رفتن پرچم سه رنگ کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا باشیم.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی