اخبار استان ها  - استان آذربایجان شرقی

1395-02-12 18:11

کریم عباسقلی پور, رییس ورزش و جوانان شهرستان سراب در گفتگو با خبرنگار ما در رابطه با شرایط و نحوه برگزاری این مسابقات به سوالات خبرنگارمان پاسخ داد .

وی با تبریک روز مطبوعات گفت: دومین دور این مسابقات بر اساس مکاتبات اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب و هیئت جودو سراب با اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی ، هیئت جودو استان آذربایجان شرقی و مکاتبات متعدد با دکتر خدابخش محقق گردیده که در ادامه اداره ورزش و جوانان سراب با هیئت جودو سراب در باره نحوه برگزاری این مسابقات و شرایط میزبانی هرچه شایسته تر ازتیم های داخلی و خارجی چندین جلسه برگزار نمود که در پایان با تشکیل جلسه ای در فرمانداری شهرستان سراب با سایر ادارات و ارگان ها بر سر نحوه برگزاری این مسابقات در شهرستان سراب مذاکراتی صورت گرفته است.

عباسقلی پور ادامه داد: چهار تیم از سه کشور روسیه ، گرجستان و آذربایجان در این مسابقات شرکت خواهند کرد که آذربایجان با دو تیم در این تورنمت حاضر خواهد شد که در رده تیم های داخلی منتخب اردبیل ، منتخب کرمانشاه ، منتخب کردستان ، منتخب زنجان و دو تیم از شهرستان سراب به رقابت خواهند پرداخت.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب با بیان اینکه این مسابقات باعنوان شهدای جودو کار شهرستان سراب برگزار می گردد, زمان ورود تیم های خارجی را  اردیبشهت و زمان ورود تیم های داخلی را ۱۶ اردیبهشت عنوان کرد.

وی اظهار داشت: ۱۰ تیم برای این مسابقات اعلام امادگی نمودند که هر تیم متشکل از ۱۲ ورزش کار است که با سرپرست و مربی جمعا ۱۶ نفر میباشند و در کل می توان گفت شهرستان سراب میزبان ۱۴۵ ورزشکار و کادر فنی خواهد بود.

عباسقلی پور در رابطه با زمان و مکان برگزاری مسابقات گفت: مسابقات از تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۹۵ راس ساعت ۹ صبح در سالن سه هزارنفری شهرستان سراب برگزار خواهد شد

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب ابراز داشت: افتتاحیه مسابقات باحضور مسئولین مربوطه برگزار ودر ادامه کمربند دان یک افتخاری جودو توسط فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران به خانواده های محترم شهدای جودوکار شهرستان سراب اهدا  و مسابقات با برگزاری فینال در ساعت ۱۶ به پایان رسیده و ساعت ۱۷ مراسم اختتامیه برگزار می گردد .

وی با دعوت از  همشهریان برای حضور در سکو های سالن سه هزار نفری ابراز امیدواری کرد حضور سرابیان موجب تشویق ورزشکاران سرابی شود و کسب عنوان توسط ورزشکاران سرابی در عرصه بین المللی را رقم بزند .

گفتنی است حضور در این مسابقات رایگان بوده و نیازی به تهیه بلیط نیست.
تهیه و تنظیم خبر : اصغر برزگر

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی